!

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


عکسهاي شيمون پرزملعون
 
عکسهاي شيمون پرزملعون | مجله دارکوب
mdarkoob.ir/عکسهاي-شيمون-پرزملعون/
Translate this page
عکسهاي شيمون پرزملعون 20 نوامبر … اما از آنجا که دستگاه قضایی تحت زعامت آقای آملی لاریجانی از سال ۱۳۹۰ تمامی تلاش https://donya-e-eqtesad.com/…/3316761-کنایه-تند-روزنامه-کیهان-به-ادا-اطوار-بست-نشینی-یاران-احمدی-نژاد-پای-آیت-الله-هاشمی-به-ماجرا-باز-شدخود را برای تضعیف و تخریب دولت دهم و همچنین برآورده ساختن خواسته …
راز «شیمون پرز» درباره ایران فاش شد!
https://www.fardanews.com/…/راز-شیمون-پرز-درباره-ایران-فاش-ش…
Translate this page
Oct 1, 2016 – اگرم به فكر دفاع و ساختن بمب نبوديم با اين همه تهديد خب به فكر مي افتيم. يعني واقعا اسرائيل و آمريكا انقدر بي برنامه و نفهمن كه نميدونن نبايد الكي تهديد كرد ؟ ناشناس. Iran, Islamic Republic of. ۱۳:۵۶ – ۱۳۹۵/۰۷/۱۱. 3. 10. پاسخ. حرف شیمون پرز ملعون ثابت می کند که اقتدار دفاعی و موشکی ما باعث امنیت ماست ! پاسخ ها.
اینجا جزیره شیطان است+تصاویر – باشگاه خبرنگاران | خبر فارسی
khabarfarsi.com/u/47501798 – Translate this page
Nov 19, 2017 – … در دولت قبل محدود می شد، دل به لطف و یاری خدا می بستیم، زبان به کام می گرفتیم و به تکرار تجربه تلخ زندان تن می دادیم. اما از آنجا که دستگاه قضایی تحت زعامت آقای آملی لاریجانی از سال 1390 تمامی تلاش خود را برای تضعیف و تخریب دولت دهم و همچنین برآورده ساختن خواسته از پیش اعلام شده شیمون پرز ملعون یعنی .
خشم مسلمانان طرفدار بارسا از اقدام پیکه+عکس – مشرق نیوز
https://www.mashreghnews.ir/…/خشم-مسلمانان-طرفدار-بارسا-از-اقدا…
Translate this page
Jun 23, 2011 – … همون پادشاه اسپانیا مدیر باشگاه بارسلونا در مراسم های فراماسونری دیده شده و اعضای تیم بارسا چه مسی چه ژاوی واینیستا هموشون عکس ن جلوی دیوار ندبه داخل اسرائيل هست عکس شیمون پرز ملعون با رونالدو هم است برادرای مسلم نتون به این بی دینا نفرشوین هوشیار باشیم و به امام زمان فکر کنیم… ehsan ۲۰:۵۲ – ۱۳۹۳/۰۳/۰۶.
مشرق نیوز – عکس/ دفن کردن جنازه پرز
https://www.mashreghnews.ir/photo/…/عکس-دفن-کردن-جنازه-پرز

 NS