!

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


حلقه نامزدي زن علي دايي
 
“همسر علی دایی” | مهریه باورنکردنی زن علی دایی – نمناک
namnak.com/همسر-علی-دایی.p26371
Translate this page
Rating: 3.9 – ‎158 votesعلی دایی بهمن ماه سال 1383 در 35 سالگی پای سفره عقد نشست و با مونا فرخ آذری ازدواج کرد. جالب است بدانید مهریه “همسر علی دایی” آب بود و چیز دیگری به غیر از آن به عنوان مهریه نخواسته بود. بازدید : 58,197 نفر. مهریه همسر علی دایی چقدر است ؟ علی دایی در مورد همسرش و نحوه آشنایی با او و همینطور مهریه همسرش صحبت های جالبی کرده است.
همسر سابق علی دایی و دخترش دنیز + عکس – نمناک
namnak.com/علی-دایی-و-دخترش-دنیز-.p37749
Translate this page
Rating: 3.8 – ‎216 votesعلی دایی و دخترش دنیز و عکس علی دایی و دخترش دنیز و علی دایی و دخترش دنیز و نورا و همسر سابق علی دایی و دخترش دنیز را در نمناک ببینید.
حلقه های ازدواج – ماجرای كامل ازدواج علی دایی و آشنایی با همسرش
ezdevajnews.blogfa.com/post/175
Translate this page
علی‌ دایی‌ به‌ ما گفت‌: همسرم‌ از آشنایان‌ دور خانوادگی‌ ما می‌باشد،مادرش‌ اردبیلی‌ و پدرش‌ تبریزی‌ است‌ و او بزرگ‌شده‌ تهران‌ می‌باشد. مشخصات‌ كامل‌ یك‌ دختر ‌آذربایجانی‌ را دارد و لیسانس‌ صنایع‌ غذایی‌می‌باشد او هشت‌ سال‌ از من‌ كوچك‌تر است‌. همسرم‌ را هم‌ من‌ انتخاب‌ كردم‌ و هم‌ مادرم‌. دایی‌می‌گوید: همسرم‌ فرزند اول‌ خانواده‌ است‌ وخواهر دیگرش‌ به‌ تازگی‌ درسش‌ به‌ …
همسر علی دایی | ساتین
saten.ir/tag/همسر-علی-دایی/
Translate this page
عکس علی دایی و همسرش در کنسرت پرواز همای در تصاویر زیر حضور علی دایی در کنسرت پرواز همای را که شب گذشته در فضای باز کاخ موزه نیاوران اجرا شد، می‌بینید. …. مونا فرخ آذری، همسر علی دایی (طراح جواهرات و صاحب جواهرفروشی «نور» در تهران) در کنار مهتاب مجاب، دیزاینر کیف‌های دستی برند فشن «ام» و نامزد سابق بیژن پاکزاد.
ماجرای جنجالی همسر اول علی دایی (عکس) – سماتک
www.samatak.com/…/the-story-of-the-controversial-first-wife-ali-d…

 NS